Optymalizacja

O nas

Optymalizacja – metoda wyznaczania najlepszego rozwiązania z punktu widzenia określonego kryterium jakości; to tyle z definicji…

Biuro rachunkowe Optymalizacja powstało po to, aby najlepsze rozwiązania i jakość obsługi świadczonych usług dać swoim Klientom.
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w obsłudze księgowej dla spółek z o.o. Postawiliśmy na wąską specjalizację, bo wierzymy, że tylko taką metodą możemy dać prawdziwą wartość naszym Klientom.
W Optymalizacji największy nacisk kładziemy na wykształcenie, doświadczenie oraz umiejętności naszych zasobów ludzkich. Korzystając z naszych usług księgowo-kadrowych, jesteście Państwo pewni, że przypisany do Spółki opiekun posiada odpowiednie kwalifikacje.
Dla Państwa wygody nie jesteśmy tradycyjnym biurem rachunkowym. Każdy Klient dostaje szereg możliwości współpracy z nami, które może sobie dowolnie konfigurować.

Zapraszam Państwa do współpracy!
Piotr Wymysło
prezes zarządu Optymalizacja Sp. z o.o.

W biurze rachunkowym Optymalizacja masz możliwość:

1
Dostarczać nam dokumenty księgowe online poprzez udostępnione przez nas aplikacje.
2
Wysyłasz dokumenty w formie papierowej kurierem.
3
Przynosisz nam dokumenty do siedziby firmy w Piekarach Śląskich, pijemy razem kawę (z kofeiną lub bezkofeinową, wg życzenia ;) ) i tylko u nas masz pewność, że rozmawiasz ze swoim księgowym w cztery oczy, w osobnym pomieszczeniu, bo prywatność ma dla nas ogromne znaczenie.
Wyniki naszej pracy, czyli co komu i kiedy masz zapłacić, udostępnimy Ci online przez aplikację oraz na Twoje życzenie wyślemy Ci powiadomienie sms, maila lub powiadomimy Cię o nich telefonicznie.
Copyright © Optymalizacja Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt Synergy Studio.